logo

Zespół AUTO DESIGN

Firma Auto Design działa w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się branży przemysłu. Specjalnością firmy są prace w sektorze motoryzacyjnym, w szczególności w zakresie projektowania, rozwoju i konstrukcji pojazdów. Firma wykonuje projekty konstrukcji pojazdów, elementów oraz podzespołów wraz z dokumentacją techniczną. Profil firmy obejmuje także konstruowanie wyrobów użytkowych, zwłaszcza elementów z metalu i tworzyw sztucznych.

Nasi pracownicy w YANFENG

Od wielu lat nasi inżynierowie wspomagają konstruktorów firmy Yanfeng Automotive Interiors w projektowaniu elementów wyposażenia wewnętrznego do aut. Są cenionymi pracownikami na stanowiskach poczynając od konstruktora CAD poprzez inżyniera produktu a skończywszy na kierowniku projektu. W swojej dotychczasowej pracy osiągnęli niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do projektowania podzespołów dla współczesnego przemysłu motoryzacyjnego.

 

Zarząd

Norbert Kwiatkowski

Ireneusz Skornóg

Ryszard Olszewski

Firma Auto Design została założona 01.05.2008 roku przez Ireneusza Skornóga, Ryszarda Olszewskiego i Norberta Kwiatkowskiego jako spółka cywilna. W 2015 roku została przekształcona w spółkę komandytową, zarządzaną przez trzech założycieli firmy. Wzajemna współpraca doprowadziła do znacznego rozwoju firmy w ostatnich latach co zaowocowało zdolnością kompleksowego wykonywania złożonych projektów.

Siedziba

Budynek, w którym prowadzona jest działalność, to nowoczesny obiekt biurowy zlokalizowany w bezpośredniej bliskości drogi ekspresowej S52. 

Firma Auto Design świadczy nastepujące usługi:

Oprogramowanie

Firma w swojej działalności opiera się na najnowszych technologiach komputerowych wspomagania projektowania CAD. Do swoich prac projektowych wykorzystuje oprogramowania renomowanych firm jak Dassault System Catia v.5 czy Siemens NX.10. Programy te wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie przez firmy Daimler, BMW, VW, FIAT, GM i wiele innych. Posiadane przez firmę oprogramowanie umożliwia wykonywanie zaawansowanych przestrzennie projektów w formie brył oraz modeli powierzchniowych. Posiadane moduły CAD pozwalają także na kreowanie powierzchni stylistycznych. Po wdrożeniu systemów Smart Team jak i Team Center, możemy współpracować z klientem bezpośrednio na poziomie jego wewnętrznego systemu zarządzania procesem projektowym. Firma dysponuje także parametrycznym systemem Solid Edge, który łączy szybkość i prostotę modelowania bezpośredniego z elastycznością i kontrolą modelowania parametrycznego, co umożliwia technologia synchroniczna.

kontakt

Auto Design sp. z. o.o. sp. komandytowa
ul. Bohaterów Monte Cassino 440
43-300 Bielsko-Biała
Poland


tel: +48 334994944
tel./fax: +48 334994988
e-mail: biuro[]autodesign.pl

Ireneusz Skornóg
tel.: +48334994944
mobile: +48668464188
i.skornog[]autodesign.pl

Ryszard Olszewski
tel.: +48334994988
mobile: +48604737462
r.olszewski[]autodesign.pl

Norbert Kwiatkowski
tel.: +48334994988
mobile: +48605253295
n.kwiatkowski[]autodesign.pl

zobacz więcej